Niektórzy znaleźli się tutaj przypadkiem, inni natomiast chcieli dołączyć do FIEGE już od dłuższego czasu.

Każda z naszych opowieści jest inna, ale wszystkie w pewnym momencie spotykają się w jednym punkcie. W FIEGE. To nasze historie tworzą naszą paczkę FIEGE.

Tomasz

Kierownik Operacyjny

„Pierwsze kroki w logistyce stawiałem za granicą. Po powrocie do kraju postanowiłem rozwinąć się w tym obszarze i rozpocząłem studia podyplomowe z zakresu logistyki. W tym samym czasie po raz pierwszy usłyszałem o budowie nowego Centrum Dystrybucji Zalando Lounge w Ameryce koło Olsztynka. Później sprawy potoczyły się już szybko…

FIEGE to organizacja zorientowana na potrzeby pracowników, w systemie pracy działów nieustannie ze sobą korelujących i wzajemnie się wspierających. Daje możliwość rozwoju i nauki na każdym szczeblu organizacyjnym. W Centrum Dystrybucji w Ameryce koło Olsztynka powierzono mi budowę Zespołu i objęcie opieką obszaru Pick / Stow (kompletacji i składowania). Jak możecie się domyślić, Zespół powstał i jest niesamowity. W Ameryce dano mi możliwość rozwoju w dynamicznej branży e-commerce, w obszarze, który pełni rolę serca w krwioobiegu workflow.

Teraz rozpocząłem nowy etap w mojej przygodzie z logistyką. W Centrum Dystrybucyjnym w Przyłękach koło Bydgoszczy objąłem stanowisko Kierownika Operacyjnego dla obszarów SORT / PACK / STOW / PICK, w ramach których buduję nowy Zespół. Już na tym etapie mogę stwierdzić, że moi współpracownicy w Przyłękach mają ogromny potencjał.  Tutaj wartością są ludzie.

Dołącz do Naszej Paczki!